HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
МЕНИFacebook
Latest topics
» Правила на форумот
Регистрирајте се EmptyЧет Апр 23, 2009 7:28 pm by Admin

Top posters
HeLL'z GuArDiAn
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Dj-Energie
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
AlexGreat
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Admin
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Македонски-Комити
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Tazz
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
tearsinheaven
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
CokiMKD
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
mickey
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
stojev
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Free Domain

Free Domain Name Service

Makedonski Komiti

Makedonski Komiti - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.